Alex Eis

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Alex Eis, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi ile Mormed Group tarafından geliştirilen, Pulse’lı ışıma teknolojisi ve Eis soğutma başlığıyla seri atım sistemini tek cihazda bir arada sunan, 3 boyutlu işlem yapabileceğiniz çift başlıklı foto epilasyon cihazıdır.

Çalışma Prensibi

Alex EIS 610-1200 nm aralığındaki değişebilen dalga boyu ve 3 boyutlu epilasyon sistemini içerisinde barındıran, Pulse’lı ışıma teknolojisi ve ekstra soğutmalı başlığı sayesinde yanma riski minimuma indirilmiş ve acı hissi azaltılmıştır. Seri atım özelliği ile de hızı ve konforu artırılarak mükemmel bir epilasyon deneyimi sunmaktadır.

Teknoloji İçeriği

İçerdiği 2 farklı teknolojiden ideal olan sistem tercih edilerek epilasyon işlemi yapılabilmektedir. Alex Sistem: Pulse’lı ışıma teknolojisi ve Kare atım sistemi ile uygulama yapılabilen bu sistemde, ince tüyler ve koyu tenlerde dahi etkili ve güvenli epilasyon işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca başlık ile kullanılabilen kişiye özel silikon başlık uçları sayesinde hijyenik bir işlem olanağı da sağlanmaktadır. +Shr Sistem: Soğutmalı başlık ile acı hissi en aza indirgenerek konforlu bir uygulama sunulurken aynı zamanda seri atım sistemi ile de çok daha hızlı ve etkin epilasyon işlemleri yapılabilmektedir.

İşletmeye Sunduğu Avantajlar

• Barındığı 2 teknoloji sayesinde kişilerin teknoloji istek ve taleplerini karşılama kolaylığı.

• Hızlı ve pratik uygulama sayesinde zaman tasarrufu sağlar.

• Ergonomik tasarımı ve Akıllı dijital dokunmatik ekranı ile kullanım kolaylığı.

• Nitelikli uygulayıcı ile yan etki riski son derece düşük epilasyon işlemi sağlar.

• Yeni nesil teknolojisi ile 4 mevsim epilasyon imkânı.

• Atış maliyeti uygundur.

• Kişiye özel değiştirilebilir silikon başlıkları ile hijyenik bir uygulama imkânı

• 610-1200nm dalga boyu ve 3 boyutlu foto epilasyon teknolojisi ile etkili ve konforlu uygulama olanağı.

• İçerdiği 2 farklı sistem sayesinde yerden ve maliyetten tasarruf.

• Acı eşiği düşük konforlu epilasyon imkânı sağlar.

• Geliştirilmiş soğuk hava sistemi ve ekstra soğutmalı başlığı ile cilde zarar verme riskini azaltarak epilasyon konforunu artırır.

Son Kullanıcı Faydaları

Alex Sistem ile ilk seans sonrasın da bile hissedilir epilasyon konforu. Kalın kıl yapısı olanlar için en ideal teknoloji Her mevsimde etkili epilasyon imkanı. Hızlı epilasyon işlemi kısa seans aralıkları. İşlem sonrası günlük yaşantınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Tüm vücut epilasyon işlemleri süresince Acısız ve Konforlu Epilasyon imkânı. Aynı bölge ancak değişik tipteki vücut kılları için farklı teknoloji kullanma avantajı.

Lazer Epilasyon Aleti Seçerken Bilinmesi Gerekenler: Mormed  Group Alex Eis Lazer Cihazı ve Diğer Seçenekler

Lazer epilasyon, son yılların en popüler tüy alma yöntemlerinden biri olmuştur. Piyasada birçok farklı lazer cihazı çeşidi bulunmaktadır ve bu da kullanıcılar için birçok seçenek anlamına gelir. Ancak lazer cihazları arasında en iyi lazer epilasyon aleti hangisidir?

Alex lazer, en iyi lazer epilasyon aleti olma iddiasıyla birçok kliniğin ve estetik merkezinin tercihi olmaktadır. Alex lazer cihazı, yüksek kalitesi ve etkili sonuçları ile bilinir. Ancak Alex lazer fiyatları genellikle yüksektir ve bu da kullanıcıların bütçelerini zorlayabilir.

Lazer cihaz fiyatları genellikle cihazın özelliklerine, markasına ve modeline bağlı olarak değişir. Eğer "Lazer makinesi ne kadar?" diye merak ediyorsanız, bu tamamen tercih ettiğiniz cihaza bağlıdır. Piyasadaki lazer cihazları çeşitleri arasında uygun fiyatlı alternatifler de mevcuttur.

Sonuç olarak, en iyi lazer epilasyon aleti seçerken, cihazın fiyatı, özellikleri ve sunduğu etkili sonuçlar gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca lazer cihaz fiyatları ve lazer cihazları çeşitleri konusunda detaylı bir araştırma yapmak da oldukça önemlidir.

 

 

 

TEKNOLOJİLERİ
FOTO EPİLASYON IPL
udInfo
Bilgi, Teklif veya Fiyat Almak İçin Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR